250.000.000.- TL.
+kdv

TEKSTİL ANAHTARI
A'dan Z'ye
ALFABETİK İNDEKS

                           30 Cilt - 28.000. Terim     

T.K.A.M. TEKSTİL ANAHTARI'nda; "GENEL TEKSTİL - Elyaf, İplik, Örme, Dokuma (10 cilt)" ve "GENEL TEKSTİL TERBİYESİ - Kasar, Boya, Baskı, Apre (10 Cilt)" ten oluşan 20 citlik Seri'nin içinde yer alan tüm konular, ayrıntılar ve başlıkları, değişik söyleniş şekilleri verilmiştir.

TEKSTİL ANAHTARI'nda toplam 20.000 terim yer almaktadır.
İkinci Bölümde 8.000 terimden oluşan KONFEKSİYON ANAHTARI; "GENEL KONFEKSİYON - Model, Kalıp, Serim, Kesim, Dikim, Ütü (10 cilt)" Serisi'nin içinde bulacağınız başlıkları ayrıntılı olarak, değişik söyleniş şekilleri ile içermektedir.

ANAHTAR aracılığı ile araştırmak istediğiniz konuya alfabetik olarak ansiklopedik tarzda kolayca ulaşacak, bağlantılı konuları da inceleyebileceksiniz. Örneğin; "Hata" ile ilgili bir konuyu aradığınızda Genel Seri içinde ilgili diğer başlıkları, cilt ve sayfa numaralarını göreceksiniz. Aşağıda örnek sayfalar verilmiştir.


(Büyütmek İçin Tıklayınız)


(Büyütmek İçin Tıklayınız)150.000.000. +kdv
(Online Test Etmek İçin Tıklayınız)

TEKSTİL ARAMA MOTORU CD'si      

30 cilt - 45.000 terim

TEKSTİL ARAMA MOTORU CD'si ile aradığınız konuları; bilgisayar ortamında daha kolay ve daha ayrıntılı olarak bulabileceksiniz.

Tekstil Arama Motoru CD'sini kurmak için; CD okuyucuya CD'yi koyunuz. Birkaç saniye sonra otomatik olarak "install" işlemi başlayacaktır. "İleri" butonunu tıkladığınızda; program kurulacak ve otomatik olarak masa üstüne "dürbün" ikonu ile yerleştirilecektir. Dürbün "TEKSTİL ANAHTARI" ikonunu tıkladığınızda; program çalışmaya başlayacaktır. ilk çalışmada yüklemelerin tamamlanması için CD'yi bilgisayarınızda takılı tutunuz.

"Aranan Kelime" penceresine ilgilendiğiniz konuyu yazarak, "Arama Metodu"nu, "Arama Şekli"ni, "Kitap", "İndex" ya da "İçindekiler" alternatiflerini değerlendiriniz. "Sıralama Şekli"ni; "Alfabetik Sıra", "Cilt-Sayfa No", "Kitap Serisi"nden herhangi birini belirleyerek "ARA" butonuna basarak istediğiniz başlıkları karşınızda görebilirsiniz. "www.tkam.com" butonu T.K.A.M. sitesine girmenizi, "tekstilinternet" butonu sizin için yararlı bilgilerle donatılmış sitemize girmenizi sağlayacaktır.


(Büyütmek İçin Tıklayınız)


(Büyütmek İçin Tıklayınız)

Yukarıdaki örneklerde; "Arama Yeri" "Tüm Kitaplar" ve "İndex" olarak belirtilmiştir. "Arama Şekli" "İçeren" size en fazla alternatifi sunmuştur. "Arama Metodu"nda "Gelişmiş ARA" en fazla sonuca ulaşacağınız seçenektir. "Değişik ARA" seçeneğinde yazım yada söylenişinde tereddüt ettiğiniz kelimeler için bir çözüm olacaktır. Örneğin; "tensel" kelimesinin "tencel" şeklinde yazılımı arasındaki farklılıkları burada gidermiş olacaksınız.


T.K.A.M TEKSTİL VE KONFEKSİYON ARAŞTIRMA MERKEZİ
Nadide Sok. Mavi Palas İşmerkezi No: 1 Kat: 7 MERTER - 34010 - İSTANBUL
Tel: (212) 483 51 41 (pbx) - 483 16 36      Fax: (212) 482 22 88
Web: www.tkam.com     E-Mail: tkam@tkam.com

 
Online Genel Kitaplar
Arama Motoru

Online Tekstil Okulu

Tüm T.K.A.M. Yayınları
İçin Tıklayınız

Online
Genel Kitaplar Serisi
Arama Motoru
FİYAT LİSTEMİZ
ÊPrint
(Bu Broşürü Yazdırmak İçin)
GENEL KİTAPLAR
 ┌ Genel Tekstil
 ├ Genel Tekstil Terbiyesi
 └ Genel Konfeksiyon
►  CEP SÖZLÜKLERİ
ANSİKLOPEDİLER
 ┌ Tekstil Ansiklopedisi
 └ Konf. Ansiklopedisi
I►  İngilizce Kitaplar
I►  Almanca Kitaplar
  ►  Tekstil Anahtarı
  ►  Tekstil Arama Motoru
Online Tekstil Okulu:
www.tkam.com
www.tkam.com
Tüm T.K.A.M. Yayınları İçin
► DİĞER LİNKLER
 ┌ Fuarlarla T.K.A.M.
 ├ T.K.A.M. Faaliyet Alanı
 └ T.K.A.M. Adres ve Kroki
Bilgisayarınıza Kurmak İçin
▼ Arama Motoru Download ▼
ONLİNE SİPARİŞ VERMEK
İÇİN TIKLAYINIZ

e-Posta Yollamak İçin Tıklayınız
 

TEKSTİL ARAMA  MOTORU  -  "GENEL KİTAPLAR SERİSİ"


ARANACAK KELİME
►►
        

"T.K.A.M. Arama Motoru" "Genel Tekstil" kitaplarında aradığınız konuları ayrıntılı ve kolayca bulmanızı sağlayan bir indeks'tir. Aranacak Konuyu yazıp, "ARA" butonuna tıkladığınızda, aradığınız konunun hangi cilt ve sayfa numaralarında yer aldığını liste halinde göreceksiniz. (Arama motorunda konu ARATMAK için internet'e bağlı olmanız gerekmektedir.)